Програма практики на фермах Великій Британії (Seasonal Workers Pilot Scheme - SWP) під егідою британського міністерства сільського господарства DEFRA, під контролем британського міністерства внутрішніх справ (Home Offіce) розроблена для допомоги фермерам в пік сезону збирання врожаю для працівників з країн, які не входять до Європейського Союзу. Програма здебільшого розрахована на студентів та випускників вищих навчальних закладів України, які хочуть пройти сільськогосподарську практику на фермах Великої Британії протягом 4-6 місяців з метою: набуття робочого досвіду на фермах Сполученого Королівства, ознайомлення з культурою цієї країни, покращення знання англійської мови, та найголовне - це заробити гроші.

 

ЧИТАТИ ДАЛІ

 

 

 

Для початку оформлення на програму необхідно заповнити On-Line Анкету на нашому сайті. Зауважте! цю Анкету можна легко заповнити прямо на Ващому смартфоні будь-де і в будь-який час, наприклад на парі :) Після заповнення цієї анкети буде автоматично створено Ваш особистий акаунт на нашому сайті, де Ви зможете передивитися та відредагувати дані заповненої анкети, стежити за датами та місцем співбесід, всіма статусами та етапами оформлення на програму, отримати інформацію про характер майбутнього розміщення на фермі Великобританії, передивитися відео та фото презентації, тримати звязок з нами, та багато всього іншого! Також в особистому кабінеті ви зможете прикріпити скан копії всіх необхідних для участі в програмі документів.

 

Яка вартість програми?

 

Дуже важливо розуміти що Оператори цієї програми та їх Агенти ліцензуються Британським державним органом протидії сучасному рабству Gangmasters and Labour Abuse Authority www.gla.gov.uk Основною вимогою GLAA до Агентів Операторів це відсутність стягування будь-яких оплат з аплікантів прогрмами. Тому вартсість послуг для студентів по цій програмі зі сторони Агента та Оператора складає 0. Студент сплачує тільки вартість візи (244 фунти стерлінгів або 285 євро) та до 300 доларів за зворотній авіаквиток (зауважте, це ціна в обидва кінці). При цьому авіаквиток можна замовляти і купляти самостійно. І це ВСЕ! Більше ніяких оплат!

 

ЧИТАТИ ДАЛІ

 

Відео презентація

 

Унікальний шанс побувати у Великобританії, заробити гроші, здобути позитивний робочий досвід, та повернутися в Україну із незабутніми враженнями!

 

ЧИТАТИ ДАЛІ

 

Рідна Україна чекає на Ваше повернення!

 

Залишатися нелегально у Великій Британії СУВОРО ЗАБОРОНОНЕНО! Програма може швидко закінчитися для нашої країни, якщо студенти лишатимуться нелегально у Великій Британії! Ви підведете тих студентів, які також хочуть відвідати цю країну після вас і заробити гроші. Уряд Великобританії може заблокувати програму якщо хтось залишиться. Також Оператори можуть розірвати контракт з Вашим університетом якщо хтось із вас буде звільнений з ферми за погану поведінку: бійки, непристойна поведінка, порушення правил поведінки на фермі в стані алкогольного сп'яніння, тощо. Такі приклади були в минулому. Тому не підводьте інших студентів, які хочуть поїхати після вас, не думайте тільки про себе.

 

ЧИТАТИ ДАЛІ