Схема сезонних працівників сільського господарства у Великій Британії (Seasonal Agricultural Workers Scheme - SAWS) розроблена британським Міністерством внутрішніх справ (Home Offіce) для допомоги британським фермерам у пік сезону збирання урожаю та покриття дефіциту робочої сили з країн, які не входять до Європейського Союзу. Програма розрахована на студентів вищих навчальних закладів України, які хочуть пройти сільськогосподарську практику на фермах Великої Британії протягом 6 місяців з метою оволодіння знаннями та досвідом у нових технологіях рослинництва Сполученого Королівства, познайомитися з культурою цієї країни, покращити знання англійськоъ мови і заробити гроші.

 

ЧИТАТИ ДАЛІ

 

 

 

Для початку оформлення на програму необхідно заповнити On-Line Анкету на нашому сайті. Після заповнення цієї анкети буде автоматично створено Ваш особистий акаунт на нашому сайті, де Ви зможете передивитися та відредагувати дані заповненої анкети, стежити за датами та місцем співбесід, всіма статусами та етапами оформлення на програму, отримати інформацію про характер майбутнього розміщення на фермі Великобританії, передивитися відео та фото презентації, тримати звязок з нами, та багато всього іншого! Також в особистому кабінеті ви зможете прикріпити скан копії всіх необхідних для участі в програмі документів.

 

Чемодан... Аеропорт... Лондон! :)

 

Дуже важливо перед приїздом до Великої Британії вивчити всю інформацію, яку ми надішлемо Вам щодо вашого розміщення на фермі. Інформація про ферму, яку ви отримали, перевірена Оператором програми, яка надає робоче розміщення. Вона постійно оновлюється та інформація автоматично оновлюється у Вашому акаунті на нашому сайті. По прибуттю до Великої Британії слід дотримуватися тих інструкцій, які ви отримали в інформаційному листі у вашому аканунті щодо розміщення на фермі; якщо ви прибули не в зазначений час, то фермер не повинен забирати вас з місця прибуття. У цьому випадку треба бути впевненим, що у вас є достатня сума грошей для перебування в готелі або на проїзд до ферми.

 

ЧИТАТИ ДАЛІ

 

Рідна Україна чекає на Ваше повернення!

 

Залишатися нелегально у Великій Британії СУВОРО ЗАБОРОНОНЕНО! Програма може швидко закінчитися для нашої країни, якщо студенти лишатимуться нелегально у Великій Британії! Ви підведете тих студентів, які також хочуть відвідати цю країну після вас і заробити гроші. Уряд Великобританії може заблокувати програму якщо хтось залишиться. Також Оператори можуть розірвати контракт з Вашим університетом якщо хтось із вас буде звільнений з ферми за погану поведінку: бійки, непристойна поведінка, порушення правил поведінки на фермі в стані алкогольного сп'яніння, тощо. Такі приклади були в минулому. Тому не підводьте інших студентів, які хочуть поїхати після вас, не думайте тільки про себе.

 

ЧИТАТИ ДАЛІ