Програма сезонних робіт по збору врожаю фруктів та овочів на фермах Великій Британії (Seasonal Workers Scheme - SWS) під егідою британського міністерства сільського господарства DEFRA, під контролем британського міністерства внутрішніх справ (Home Offіce) розроблена для допомоги фермерам в пік сезону збирання врожаю для працівників з країн, які не входять до Європейського Союзу. Програма розрахована на молодих людей України віком від 18 років, які бажають здобути робочій досвід на фермах Великої Британії протягом 4-6 місяців і заробити значні кошти. Можна розраховувати на 40-60 робочих годин на тиждень, та мінімальну оплату у 8,21 фунтів за годину.

 

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

 

 

 

Для початку оформлення на програму необхідно заповнити On-Line Анкету на нашому сайті. Зауважте! цю Анкету можна легко заповнити прямо на Ващому смартфоні будь-де і в будь-який час. Після заповнення цієї анкети буде автоматично створено Ваш особистий акаунт на нашому сайті, де Ви зможете передивитися та відредагувати дані заповненої анкети, перевірти заповнення візової анкети стежити за датами та місцем співбесід, всіма статусами та етапами оформлення на програму, отримати інформацію про характер майбутнього розміщення на фермі Великобританії, передивитися відео та фото презентації, тримати звязок з нами, та багато всього іншого! Також в особистому кабінеті ви зможете прикріпити скан копії всіх необхідних для участі в програмі документів.
Зауважте! Дані, які ви вказуєте в анкеті на нашому сайті, автоматично передаються до візової анкети! Вам НЕ потрібно буде самостійно заповнювати візову анкету, ми це зробимо за Вас і це частина наших послуг, але Ви маєте уважно і правдиво заповнювати анкету на нашому сайті.

 

Яка вартість програми?

 

Увага! Вартість оформлення по програмі сезонних робіт у Великоританію безкоштовна! Будь-ласка, НЕ СПЛАЧУЙТЕ будь-які кошти будь-яким посередникам! Це Ваші гроші на вітер та в кишені шахраїв! В кожного апліканта є можливість заповнити он-лайн заявку на цьому сайті і прийняти участь в цій програмі безкоштовно (сплачується тільки варстість візи та авіаквитку). Вартість медичного страхування НЕ сплачується окремо, Оператор програми Concordia надає таке страхування безкоштовно! Дуже важливо розуміти що Concordia та їх Агенти ліцензуються Британським державним органом протидії сучасному рабству Gangmasters and Labour Abuse Authority www.gla.gov.uk Основною вимогою GLAA до Агентів і Concordia це відсутність стягування будь-яких оплат з аплікантів програми. Тому вартсість послуг зі сторони Агента та Оператора Concordia складає 0. Студент сплачує тільки вартість візи (244 фунти стерлінгів або 290 євро) та до 300 доларів за зворотній авіаквиток (зауважте, це ціна в обидва кінці). При цьому авіаквиток можна замовляти і купляти самостійно. І це ВСЕ! Більше ніяких оплат!

 

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

 

Відео презентація

 

Унікальний шанс побувати у Великобританії, заробити значні гроші, здобути позитивний робочий досвід, та повернутися в Україну із незабутніми враженнями!

 

ЧИТАТИ ДАЛІ

 

Рідна Україна чекає на Ваше повернення!

 

Залишатися нелегально у Великій Британії СУВОРО ЗАБОРОНОНЕНО! Програма може швидко закінчитися для нашої країни, якщо студенти лишатимуться нелегально у Великій Британії! Ви підведете тих студентів, які також хочуть відвідати цю країну після вас і заробити гроші. Уряд Великобританії може заблокувати програму якщо хтось залишиться. Також Оператори можуть розірвати контракт з Вашим університетом якщо хтось із вас буде звільнений з ферми за погану поведінку: бійки, непристойна поведінка, порушення правил поведінки на фермі в стані алкогольного сп'яніння, тощо. Такі приклади були в минулому. Тому не підводьте інших молодих людей, які хочуть поїхати після вас, не думайте тільки про себе.

 

ЧИТАТИ ДАЛІ