Програма сезонної роботи на полях Великої Британії (Seasonal Workers Scheme - віза Tier 5) під егідою британського міністерства сільського господарства (DEFRA), під контролем британського міністерства внутрішніх справ (Home Offіce) розроблена для допомоги фермерам в пік сезону збирання врожаю фруктів та овочів для працівників віком від 18 років. Програма надає можливість працювати на британських фермах протягом 3-6 місяців (віза надається на 6 місяців) і заробити значні кошти. Оплата роботи по збору відрядна (на акорд, тобто скільки зібрав, стільки заробив), але не менш ніж британький погодинний мінімум у 10,10 фунтів за годину і за умови виконання норм збору (targets). З відрядною оплатою можна заробити більше, якщо швидко збирати врожай.

 

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

 

 

 

Для початку оформлення на програму необхідно заповнити On-Line Анкету на нашому сайті. Після заповнення цієї анкети буде автоматично створено Ваш особистий акаунт на нашому сайті, де Ви зможете передивитися та відредагувати дані заповненої анкети, перевірти заповнення візової анкети стежити за датою та місцем співбесіди, всіма статусами та етапами оформлення на програму, отримати інформацію про розміщення на фермі Великобританії, передивитися відео та фото презентації, та багато всього іншого!
Будь-ласка, передивіться поцедуру оформлення покроково за цим посиланням
Зауважте! Дані, які ви вказуєте в анкеті на нашому сайті, автоматично передаються до візової анкети! Вам НЕ потрібно буде самостійно заповнювати візову анкету, ми це зробимо за Вас і це частина наших послуг, але Ви маєте уважно і правдиво заповнювати анкету на нашому сайті.

 

Яка вартість програми?

 

Увага! Вартість оформлення по програмі сезонних робіт у Великоританію безкоштовна! Будь-ласка, НЕ СПЛАЧУЙТЕ будь-які кошти будь-яким посередникам! Це Ваші гроші на вітер та в кишені шахраїв! В кожного апліканта є можливість заповнити он-лайн заявку на цьому сайті і прийняти участь в цій програмі безкоштовно (сплачується тільки варстість візи та авіаквитку). Вартість медичного страхування НЕ сплачується окремо, Оператор програми Concordia надає таке страхування безкоштовно! Дуже важливо розуміти що Concordia та їх Агенти ліцензуються Британським державним органом протидії сучасному рабству Gangmasters and Labour Abuse Authority www.gla.gov.uk Основною вимогою GLAA до Агентів і Concordia це відсутність стягування будь-яких оплат з аплікантів програми. Тому вартсість послуг зі сторони Агента та Оператора Concordia складає 0. Аплікант сплачує тільки вартість візи (244 фунти стерлінгів) та авіаквитку, який потрібно замовляти і купляти самостійно на сайтах авікомпінй. І це ВСЕ! Більше ніяких оплат!

 

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

 

Відео презентація

 

Унікальний шанс побувати у Великобританії, заробити значні гроші, здобути позитивний робочий досвід, та повернутися в Україну із незабутніми враженнями!

 

ЧИТАТИ ДАЛІ

 

Рідна Україна чекає на Ваше повернення!

 

Залишатися нелегально після терміну дії візи у Великій Британії суворо заборонено! Але це і дуже складно і невигідно! Перш за все, якщо Ви нелегально залишитися, Вас внесуть в базу даних порушників, і Вам неможливо буде отримати візи у такі країни, як США, Канада, Нова Зеландія, Австралія. Також це стосується і країн Шенгенської зони. Коротко - це хрест на Вашому безвізі і біометричному паспорті! Навіть якщо ви змінете паспорт, ваші біометричні дані залишаться в базі порушників. Це ДУЖЕ СЕРЙОЗНО! Отже РАДИМО Вам НЕ робити помилку і НЕ залишатися нелегально перебувати у Великобританії після дії терміни візи.
Також зауважте, що НЕ МОЖНА нелегально працювати у будь-якому місці (наприклад готель, чи будівництво) крім ферми, на яку Вам надає дозвіл Ваш Візовий Спонсор Concordia! Home Office постійно дуже часто і суворо перевіряє КОЖНОГО роботодавця на наявність нелегальних працівників, і за ОДНОГО нелегала такого роботодавця не вагаючись оштрафують на 20 000 фунтів! Роботодаці просто НЕ беруть нелагалів. Тому радимо Вам добре працювати, не порушувати правила програми, візовий режим та закони Великобританії і приїжджати на ферму кожного сезону та заробляти кошти. Фермерам ДУЖЕ вигідно, коли працівники повертаютсья кожного сезону, тому що їм не портібно кожен раз навчати нових працівників швидко збирати врожай! Бажаємо Вам добре заробити і повернутися в Україну до кінця дії терміну Вашої візи!

 

ЧИТАТИ ДАЛІ