Основні етапи оформлення
Кроки оформлення на програму
1. Заповнення Анкети на сайті
2. Проходження співбесіди з представником програми в Україні Кирилом Мартиненко
3. Завантаження необхідних документів
4. Отримання ромзіщення на ферму
5. Створення акаунту в системі Concordia
6. Перевірка даних Анкети Concordia
7. Отримання номеру робочого дозвілу від Concordia
8. Створення і перевірка візової Анкети
9. Оплата візового збору у візовій Анкеті
10. Бронювання дати відвідування Візового Центру в Києві
11. Відвідування візового центру
12. Отримання паспорту з візою.
13. Бронювання Авіаквитку до Лондона
Вартість участі в програмі
Вартість подорожі складається ТІЛЬКИ з оплати візового збору до Великобританії (на даний момент вартість візового для робочої візи Tier 5 - еквівалент 244 фунтів стерлінгів) та оплати зворотнього авіаквитку (еквівалент близько 300 доларів США в грн по курсу). Учасник програми може самостійно купляти авіаквиток, але має і самостійно вчасно сповістити нас про купівлю квитку да деталі політу, для того, щоб ми вчасно сповістили Оператора прогарми у Великобританії та фермерів. Більше ніяких додаткових внесків Агентові чи Операторові за програму студенти не вносять, зауважте це будь-ласка! Здідно законодавства Великобиртанії Оператори та Агенти не повинні брати будь-яку оплату зі студентів за будь-які послуги надання роботи у Великобританії в сільскому господарстві.
Заповнення On-Line Анкети на сайті

Найголовніше зрозуміти - один раз вірно і відповідально заповнити Анкету і це 80% успіху! Це абсолютно просто! Якщо всі дані під рукою, заповнення займе максимум 10-15 хвилин. Анкету можна заповнювати БЕЗ наявності закордонного паспорту, потім можна буде довнести дані.

Анкету можна заповнювати прямо в смартфоні, дизайн анкети абсолютно адаптивний. Заповнюючи анкету, при наведенні на кожне з полів з'являється детальна підказка щодо заповнення відповідного поля. Не ігноруйте підказки, суворо дотримуйтесь рекомендацій. Також в самій анкеті над кожним полем є приклади заповнення, які виділені жирним шрифтом.

Внесення даних в УСІ поля анкети критично важливо. Частково заповнені анкети не приймаються до розгляду, потрібно враховувати це! Дані, які вносяться в анкету, потрапляють Операторам програми до Великобританії і також в посольство. Якщо будуть недовнесені якісь дані, якщо будуть помилки, це може привести до відмови у візі. Тому анкету потрібно заповнювати ДУЖЕ уважно!. Після заповнення анкети Вам прийде email підтвердження з Вашими заповненими даними на вашу електронну адресу, яку ви вказали при заповненні Анкети.

Увага! Якщо ви помітили помилку після заповнення анкети, НЕ ПОТРІБНО її заповнювати ще раз! Відразу ж після заповнення автоматично створюється Ваш персональний Аккаунт на нашому сайті, куди ви зможете зайти і самостійно перевірити та виправити будь-які помилки, а також потім довнести дані закордонного паспорту і прикріпити його скан копію.

 

УВАГА! Для того, щоб повністю заповнити анкету, потрібно знати і мати під рукою наступне:

 

- ваш український паспорт;
- ідентифікаційний податковий номер України;
- домашня адреса (саме домашня, гуртожиток НЕ вказувати!);
- індекс домашньої адреси;
- повна назва, телефон і адреса університету;
- контактні телефони, ПІБ і дати народження батьків, робочі телефони та місця їх працевлаштування;
- свій E-mail, Skype, Facebook, Instagram, мобільний телефон, Viber, домашній телефон;
- закордонний паспорт (якщо є, обов'язково мати під рукою). Якщо немає з.паспорта, анкету можна заповнити БЕЗ нього).

 

Закордонний паспорт. Ім'я та прізвище в закордонному паспорті.

Якщо у вас немає закордонного паспорта на момент оформлення, ви все одно можете оформлюватися на програму. У розділі даних про закордонний паспорт вкажіть тільки своє ім'я та прізвище українською, решту даних в цьому розділі можна не вносити. Коли ви отримаєте з/паспорт, вам потрібно буде у Вашому акаунті оновити його дані і прикріпити скан копію тільки одного розвороту де Ваше фото та дані: http://www.cspa.com.ua/uk/data.php?passport

Батьки

Треба обов'язково вказувати дані ваших батьків, а саме: ПІБ, дати народження, контактні телефони, місце народження і місце роботи. Якщо у вас немає батька або матері, потрібно все одно спробувати вказати ПІБ та дату народження. Потрібно чітко вказувати контактну інформацію батьків, щоб в екстрених випадках ми/Оператори програми були в змозі з ними завжди зв'язатися.

Контактна інформація

Будь ласка, вкажіть повну контактну інформацію в анкеті: домашній телефон, мобільний, Viber, E-mail, Skype, Facebook, Instagram, тому що нам з вами доведеться часто контактувати. УВАГА! Будь-ласка, встановіть Viber на свій смартфон, нам буде легше контактувати і взаємодіяти з Вами, це ДУЖЕ ВАЖЛИВО для успішного оформлення. Якщо ви вказали свій мобільний а потім він у вас змінився, потрібно повідомити нас про це через Ваш аккаунт у вбудованому в ньому Месенжері https://www.cspa.com.ua/uk/accountp.php?msg

E-mail

Для того, щоб успішно взяти участь у програмі, Вам необхідно користуватися електронною скринькою, тобто E-mail. Якщо у вас вже є E-mail, його потрібно буде просто ввести в анкету при заповненні, якщо немає, його можна зареєструвати за 5 хвилин на будь-якому поштовому сервері, крім mail.ru . Це пов'язано з тим, що поштовий сервер mail.ru блокує повідомлення, і якщо вам буде писати фермер або Оператор, ви можливо не побачити ці повідомлення. Тому будь-яку іншу електронну адресу, крім mail.ru, list.ru, bk.ru можна використовувати. Можемо порадити, наприклад, gmail.com, hotmail.com або yahoo.com

Ви повинні мати свою особисту скриньку (одна на двох не підходить!). E-mail Вам треба перевіряти не менш ніж один раз на добу з моменту реєстрації в програмі і до закінчення програми після приїзду до Великобританії. Налаштуйте повідомлення Вашої електронної скриньки у Вашому смартфоні, так Ви не пропустете нічого важливого! Спілкування з Вами фермером, Оператором програми, нами буде відбуватися за допомогою E-mail, тому перевіряти свою електронну скриньку КОЖЕН день критично ВАЖЛИВО!

При створенні E-mail або якщо він у вас вже створений, в настройках вашої скриньки потрібно вказати Ваше Ім'я і Прізвище латинськими літерами, наприклад"Ivan Petrenko", а не "Ваня", або "Петренко"

Посвідченн водія

Якщо у Вас є посвідчення водія, будь ласка вкажіть це відразу в Анкеті напроти відповідної категорії. Потім після того, як Ваша Анкета буде схвалена, можна буде завантажити скан копію посвідчення. Якщо Ви плануєте отримати посвідчення водія після заповнення анкети і до від'їзду, то потім можна буде це відмітити і завантажити скан копію у відповідному розділі вашого Аккаунта.

Університет

Вкажіть в анкеті назву університету повністю, без абревіатури.
Дату закінчення університету треба вказувати по студентському.

Додаткова інформація

У цьому розділі важливо вказати правдиву інформацію. Якщо ви, наприклад, палите, треба зазначити це. Якщо ми виявимо на будь-якому етапі оформлення якусь неправду у Ваших даних і зрозуміємо, що Ви намагалися навмисно обдурити і прикрасити свою Анкету, ми будемо змушені відмовити Вам у подальшому оформленні на програму. Це дуже ВАЖЛИВО! Якщо ви їдете парою або обов'язково з другом/подругою, вкажіть його/її дані і номер анкети. Якщо на момент заповнення анкети у вас немає таких вподобань, а потім вони з'являться, ви зможете це відредагувати у своєму Аккануты ДО того, як ваша анкета буде схвалена і потім заблокована для редагування з метою захисту даних.

Інформація щодо британських віз та перебуванню за кордоном

Якщо Ви були за кордоном (крім країн СНД), треба вказати це в анкеті. Обов'язково якомога повніше і виконуючи всі вимоги вкажіть дані в розділі №10. Це не наші питання, а питання британської візової анкети, щоб потім не було ніяких проблем, якщо Ви щось приховали або недовказали.

Проходження співбесіди з представником програми в Україні

Перед оформленням на програму Ви повинні будете обов'язково пройти інтерв'ю з представником програми в Україні Кирилом Мартиненко. Це не наша вимога, а вимога Операторів і самої програми. У Вашому Акаунті буде вказано час, дата і місце співбесіди, уважно відстежуйте статус аккаунта. Там також будуть докладні інструкції щодо проходження співбесіди, необхідни документів для співбесіди відразу ж після заповнення Анкети. Прохання ПОВНІСТЮ їх виконати. Будь ласка, зверніть увагу на те, що потрібно буде дозаповнити 11 розділ Анкети про Ваш досвід роботи в сільському господарстві. А також необхідно буде роздрукувати Підтвердження заповненої анкети, яке потрібно буде дозаповнити вручну даними, які відсутні в Підтвердженні.

Завантаження необхідних документів в On-Line Account
Після проходження співбесіди з представником програми в Україні аппліканту необхідно буде завантажити скани документів. Будь-ласка, прослідкуйте уважно до формату файлів що завантажуються. Ми не приймаємо документи, які сфотографовані на смартфон. Це стосується фото для анкети, сканів паспорту, довідки з університету, студентського, посвідяення водія, довідки про відсутність судимості, документів для Оператора, тощо. Тільки квитанція про сплату авіа квитку може прийматися як фото на смартфон. Скани всіх документів як і фото для анкети приймається тільки у форматі JPG.
Зміна графічного формату файла
УВАГА! Якщо у вас скан в іншому графічному форматі ніш JPG, Вам портібно змінити формат файлу в будь-якому графічному редакторі (вибрати в меню редактора "Зберегти як"). НЕ можна просто перейменувати розширення файла, портібно саме змінювати формат у будь-якому графічному редакторі (наприклад стандартний Paint у Windows).
Фото для анкети
Фото має будти виготовлене у фото ател'є, воно має бути не старше 6 місяців і обов'язково формату як на Шенген візу 35мм х 45мм. Не треба сканувати паперове фото, втрачається якість, одразу просіть в ател'є скинути Вам його на флешку (або на Ваш мейл), яке потім потрібно буде завантажити через сайт у своєму аккаунті. Не можна надсилати фото зі шкільних він'єток, заліковок, або селфі, тому що це фото буде використовуватися Оператором на виготовлення документів на візу. Будь-ласка, зрозумійте це.
Скан закордонного паспорту
Скан закордонного паспорту у форматі JPG за наявності обов'язково треба завантажити у Вашому акаунті. Але перед цим потрібно оновити дані Анкети і внести в неї дані свого з/паспорту. БЕЗ внесення даних закордонного паспорту неможливо надіслати скан з/паспорту, зауважте це, будь-ласка. Скан копія потрібна тільки ОДНОГО розвороту де Ваше фото та дані: http://www.cspa.com.ua/uk/data.php?passport
Скан студентського
Для студентів денної форми навчання треба обов'язково завантажити у Вашому акаунті скан студентського квитку у форматі JPG. Скан копія потрібна тільки ОДНОЇ сторони квитку, де є Ваші дані і фото. Якщо у вас немає студентського (втрачено, ще не видали) можна завантажити його пізніше.
Скан довідки з університету стандартного зразку
Для всіх студентів треба завантажити скан довідки з університету стандартного зразку (потрібна печатка університету) у форматі JPG. Не виключено, що для посольства Великобританії потрібна буде довідка англійською мовою встановленого зразку або буде потрібен переклад стандартної довідки. Але на даний час має бути завантажена тільки скан стандартної довідки. Більш докладна інформація по довідці з'явиться в нас на сайті та у Вашому Акаунті пізніше до кінця поточного року і студентів буде повідомлено додатково.
Скан довідки про відсутність судимості
Інформація про те, як замовити і завантажити довідку про відсутність судимості міститься у Вашому аккаунті.
Скан посвідчення водія
Увага! За наявності, потрібно завантажити скан Посвідчення водія у форматі JPG у Вашому акаунті. Але перед цим потрібно оновити дані Анкети і внести в неї дані про наявність Посвідчення водія https://www.cspa.com.ua/uk/account.php?driving. БЕЗ внесення даних наявності Посвідчення водія неможливо надіслати скан посвідчення, зауважте це, будь-ласка. Скан копія має бути на одному аркуші обох сторін посвідчення.
Отримання розміщення на ферму

Інформація про розміщення на ферму та договір з фермою буде знаходиться у Вашому особистому кабінеті в нас на сайті. Ми повідомимо Вас по Email та Viber про отримання розміщення у Вашому акаунті і надамо подальші інструкції.

Заповення і подача заявки на візу

Вам НЕ прийдеться заповнювати візову Анкету самостійно, це частина наших послуг! Але у вас буде можливість перевірити всі дані та знайти помилки і повідомити про це нас у Вашому особистому кабінеті в нас на сайті.

Бронювання та оплата авіа квитків

При заповненні Анкети на нашому сайті Ви можете обрати спосіб бронювання авіаквитків. Перш ніж зробити свій вибір, будь ласка, ознайомтеся з інформацією нижче. Ми рекомендуємо обрати опцію бронювання авіаквитків з нашою допомогою. Це пов'язано з тим, що ми централізовано це робимо, надаємо дані квитків фермерам, до Cpncordia, а також формуємо групові вильоти з тим розрахунком, що буде організовано груповий трансфер з аеропорту до ферми. Фермерам набагато зручніше зустріти групу студентів, ніж зузтрічати по одному (або ж зовсім не зустрічати, якщо ви летите самі по собі). Також ті працівники, яким ми будемо бронювати квитки, зможуть побачити в аккаунті тих, з ким ви, наприклад, будете летіти в одну дату або на одному рейсі, матиме змозу зв'язатися з ними, і т.д. Працівники завжди просять про це. Тоді як ті, хто оберуть самостійне бронювання квитків, не матимуть таку інформацію і будуть повністю самі нести відповідальність за своє транспортування, заміну квитків в екстрених випадках, повідомляти дату і часу прильоту фермерам/Concordia і т.д. Ми будемо використовувати надійні регулярні авіакомпанії, які вже багато років на ринку, ми НЕ будемо і НЕ радимо використовувати лоукостери, тому що такі квитки НЕ змінюються, НЕ переносяться і мають масу обмежень/незручень, рейси лоукостерів можуть переноситись/відмінятись і Ви можети втратити більши ніж зекономити. У нас були всякі випадки, наприклад, студент потрапив в автокатастрофу в день вильоту, і потім в реанімацію. Ми зняли його з рейсу і безкоштовно перенесли йому рейс на тиждень пізніше. Якби такий студент сам купував собі квиток в інтернеті, то він би просто втратив його, і потім купував би квиток сам ще раз. Тому бронюючи Вам квитки централізовано, ми надаємо високий сервіс і найголовніше, несемо певну відповідальність за сприяння Вам у вашому транспортуванні (вище ми привели такий приклад).